2016-01-09 Messa

9 stycznia 2016r. złotowski klub Generator wypełniły metalowo-corowe brzmienia w wykonaniu zespołów Slaves Of Chaos, Messa, Scylla, MATERIA. Była to solidna dawka muzyki, która z pewnością stanowiła nie lada gratkę dla wszystkich przybyłych. Tego dnia ‘bramkę’ otwarto o 19:00, a pierwsze żywiołowe dźwięki popłynęły ze sceny około 50 min później.

Drugą kapelą tego wieczoru była olsztyńska rock’n’core-owa Messa, która dała całkiem niezły, około półgodzinny występ. Do pełnej satysfakcji z tej części wieczoru zabrakło lepszego ustawienia nagłośnienia, ponieważ chwilami brzmienie poszczególnych instrumentów i ścieżki wokalnej zlewało się w jedno tworząc ścianę trudnego do rozróżnienia dźwięku. Grana przez zespół mieszanka stylów muzycznych z pewnością znajdzie szerokie grono odbiorców, jednak w niektórych może nie wzbudzić większego zachwytu. Polecam jednak zapoznać się z twórczością zespołu, aby samemu wyrobić sobie zdanie nt. ich twórczości.

Relacja dla

 

[gallery_bank type=”images” format=”masonry” title=”true” desc=”false” img_in_row=”3″ display=”all” sort_by=”pic_name” animation_effect=”fadeIn” album_title=”false” album_id=”26″]


Top