2016-01-09 Slaves of Chaos

Slaves Of Chaos @ MATERIA, Scylla, Messa, Slaves Of Chaos @ Klub Generator @ Złotów

9 stycznia 2016r. złotowski klub Generator wypełniły metalowo-corowe brzmienia w wykonaniu zespołów Slaves Of Chaos, Messa, Scylla, MATERIA. Była to solidna dawka muzyki, która z pewnością stanowiła nie lada gratkę dla wszystkich przybyłych. Tego dnia ‘bramkę’ otwarto o 19:00, a pierwsze żywiołowe dźwięki popłynęły ze sceny około 50 min później.

Imprezę rozpoczął występ pilskiego metalcore’owego Slaves of Chaos, którzy w krótkim czasie, jaki minął od stworzenia zespół, na stałe wpisali się w lokalny pejzaż muzyczny. Niewolnicy Chaosu z pewnością nie zawiedli swojej stałej widowni serwując dobre brzmienie oraz jakże typowy dla nich, znakomity kontakt z publicznością. Podkreślić należy, że zespół wystąpił z nowym perkusistą. Bartek ‘Bodzio’ zasilił szeregi Chaosu po tym jak na początku grudnia z kapelą pożegnał się Błażej. Występ Slaves of Chaos potrwał około 30 min i sprawił, że już od pierwszych minut na parkiecie rozpętało się pogujące szaleństwo.

Relacja dla

[gallery_bank type=”images” format=”thumbnail” title=”false” desc=”false” img_in_row=”3″ display=”all” sort_by=”pic_name” special_effect=”none” animation_effect=”fadeIn” album_title=”false” album_id=”25″]


Top